Kdo jsem

Osobní informace

Jmenuji se Petr Hladiš a narodil jsem se v roce 1978 v Brně. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební, Fakultu stavební VUT v Brně a Fakultu podnikatelskou VUT v Brně. Již od střední školy jsem měl velký zájem o výpočetní techniku a v tomto oboru jsem si přivydělával na různých brigádách. Po ukončení studií jsem se rozhodl tomuto oboru věnovat profesionálně.

Získal jsem zaměstnání v Ústavu územního rozvoje, kde jsem průběžně získal praktické zkušenosti se správou sítě. Tyto informace jsem z teoretického hlediska prohloubil školeními, kurzy a certifikacemi absolvovanými nejen ve školícím centru Gopas.

Co dělám

V dnešní době jsem schopen velmi produktivně spravovat většinu serverových a klientských systémů firmy Microsoft, kde se specializiji převážně na Exchange servery a Active Directory. Mou snahou je vyniknout také v oboru síťových služeb a to hlavně v plánování a projektování topologie sítí.

Hlavní cíle

Mým hlavním cílem je stát se nejen špičkovým specialistou v oboru IT, ale v případě spolupráce je mou snahou být pro firmu komplexním přínosem v oblasti, ve které pracuje a aktivně jí dopomáhat dosažení jejich cílů.

Ing. Petr Hladiš | Email: info@petr-hladis.cz | Tel.: +420 603 171 642